Sizlerden en çok gelen ve sorular ve cevaplarını ayrıntılı olarak sizler için derledik. Cevabını bulamadığınız soruları bize iletmek için iletişim sayfasından formu doldurabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo ve MNG Kargo ile siparişlerinizi gönderiyoruz.

Dermo Clean ürünlerinin son kullanma tarihi 2024'tür.

Dermo Clean tek üretici firmadır. Ürünlerimiz orijinaldir, dilerseniz sorgulamayı ggbs.tarim.gov.tr internet sitesine giriş yapınız açılan sayfadan "Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi" linkine tıklayınız. Üretici adı kısmına Joker Gıda, onay numarası kısmına ise şişe üzerindeki etiketin sağ altında yer alan 001894 kodunu ekleyip sorgula yapabilirsiniz, ürün adı: Alopecia Vitamin Mineral Takviye Edici Gıda olarak inceleyebilirsiniz.


Merhaba, Dermo Clean üretici tek firmadır. Ürünlerimiz orijinaldir. Sağlık Bakanlığına ait "Ürün Takip Sistemi" web sayfasında yer alan "kozmetik" kategorisi sayfasına ulaşmanızı ve barkod numarası ile sorgulama yapmanızı öneririz.

Ürünlerimiz kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Alopecia saç serisi, Dermo Clean Laboratories tarafından 2014 yılında ülkemizdeki doktor ve eczacıların talepleri üzerine üretilmiştir. İçeriğindeki aktiflerin klinik testleri tamamlanmış olup, büyük akademisyen kadrosuyla geliştirilmiş saç ürünü serisidir. Alopecia serisi içerisindeki ürünler, Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Erkek Spreyi, Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Kadın Spreyi, Alopecia 60 Kapsül, Alopecia Biotin 2500 mg ve Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Saç Köpüğü. IGF – 1 büyüme faktörünü barındıran Alopecia şampuan ve serum, dermatologlar tarafından tavsiye edilen, IGF – 1 ve Procapili içerisinde barındıran tek şampuan olarak karşımıza çıkıyor. Dermo Clean Laboratories markasının 1999’dan beri.