Dermo Clean Laboratories istediğiniz özel ürünleri oluşturmak için tüm kaynaklarını size sunar. İhtiyacınız bizim önceliğimiz olduğundan, her şeyi geliştirebiliriz: kozmetik bakım ürünleri, dermatolojik bakım ürünleri, gıda takviyeleri, saç ürünleri...

Yaratıcılığa ve araştırmaya güçlü bir şekilde odaklanıyoruz, bu nedenle doku, sunum, formülasyon ne olursa olsun geniş bir ürün yelpazesi tasarlayıp geliştirebiliyoruz…

Markanız için yaratılan ürünler daha sonra dünyanın her yerine dağıtılabilir. Dermo Clean Laboratories ile işbirliği yapmak sağlık sektörüne özgü çeşitli alanlardaki uzmanlığımızdan yararlanmak anlamına gelir.

Ar-Ge’den konuşalım, yasal kaygılar, pazarlama, paketleme, logolar, grafik evren, perakende satış noktalarında basım ve reklam, web sitesi, serigrafi, üretim, paketleme, kalite kontrol… müdahale alanlarımız her alanı kapsayacak şekilde kapsamlı bir ürünü piyasaya sürerken karşılaşabilirsiniz.

«Tam hizmet» teslimatımız, tüm know-how’ımızı toplayan anahtar teslimi bir tekliftir. Araştırmadan, formülasyondan geliştirmeye, paketleme ve teslimata kadar tüm ekiplerimiz ve becerilerimizden yararlanıyor ve size memnuniyetini sunmak için en iyisini sunuyoruz. Hem Türk hem de uluslararası pazarlar için ölçülmüş veya özel etiket markanıza uyarlanmış bu eksiksiz hizmeti sunuyoruz.

9 adımda «Tam Hizmet» teklifimiz | Dermo Clean Laboratuvarı: