Eyevision Cream Under Eye Cream

Eyevision
 • Eyevision® Cream Under Eye Cream
  Göz Altı Morluk Kremi
 • Eyevision Under
  Eye cream bileşenleri
 • Eyevision
  Under Eye Cream
 • Eyevision Cream
  Nasıl Kullanılır?
 • Tanıtım
  Videosu

Eyevision® Cream Under Eye Cream - Göz Altı Morluk Kremi


Eye-vision Under Eye Cream göz çevresinde çalışmak üzere formüle edilmiştir. Eye-vision Under Eye Cream ile gözlerinizin çevresini aydınlatın. Bu hafif, yağsız ve kokusuz göz altı kremi, cildinizin göz çevresinin genç ve taze görünmesini sağlar.

Eyevision Under Eye-Cream bileşenleri


Haloxyl, Lumisphere ve At kestanesi içeren kremimizle göz çevrenizi anında pürüzsüzleştirin ve parlatın. Bu formül göz bölgesini anında aydınlatır ve zamanla göz altı çizgilerinin ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İnce çizgiler ve şişkinlik için nemlendirici göz kremimizle gözlerinize bir "gençlik dozu" verin.

Eyevision Under Eye Cream


Haloxyl, göz altı koyu halkaları azaltan iki matriksin birleşimidir. Göz bölgesinin sıkılığını ve tonusunu güçlendirir, ayrıca kan birikiminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Göz çevresindeki ince çizgileri, gözdeki şişlikleri ve koyu renkli halkaları zaman içinde gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Lumisphere göz altındaki renk tonunu anında dengeleyerek göz altı alanının görünümünü anında pürüzsüzleştirir ve parlatır.

Eyevision Cream Nasıl Kullanılır


Parmak ucu kadar kremi sabah ve akşam göz çevresine uygulayınız.

Görüş ve önerileriniz için bize ulaşın.